Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sessizlik ve sağlık doğasında var

KOMPAKT HETEROJEN VİNİL ZEMİN KAPLAMASI: ETERNAL

Acıbadem Zekeriyaköy Hastanesi hastalarına daha iyi bir hizmet sunabilmek için Forbo Zemin Sistemleri’ni tercih etti. Forbo firmasının bakteri gelişimini engelleyen hijyenik zemin çözümleri sayesinde ortamda ince taneli tozların kontrol altında tutulmasını sağlarken diğer yandan ise alerjileri önleyen, temizlenmesi kolay biçimde tasarlanmış. Acıbadem Zekeriyaköy Hastanesi’nde kullanılan Eternal ve Sarlon serileri ile güvenli iç mekân zeminleri toksik olmayan, düşük emisyonlu ve tüm uluslararası standartlara uyumlu malzemelerden oluşuyor. Böylelikle Eternal ve Sarlon serisi ürünleri sayesinde hem sektör standartlarının çok üzerinde bir sessizlik sunuyor hem de tamamen doğal hammadde yapısıyla hasta sağlığını koruyorlar.

Eternal’ın kir tutmayan “PUR Pearl” yüzey koruması ile Sarlon’un kir barındırmayan “Overclean XL” yüzey korumaları sayesinde hastane zeminlerinin bakımı kolaylaşıyor. Böylelikle doğacak cilalama ve sprey ile yenileme ihtiyacını ortadan kaldırarak hastanenin yaşam ömrü maliyetini minimuma indiriyor. Yasaklanmış hiçbir madde (Phthalate, Formaldehit, Pentaklorofenol, Ağır Metaller, CMR 1A ve 1B) barındırmayan bu iki koleksiyona ait ürünler geri dönüştürülerek ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebiliyor.

Garanti süresi 7 yıl olup, Forbo Flooring bina giriş sistemlerinin, tüm bina girişleri için Forbo tarafından belirtilen uygulama yönergelerine uyularak yapılması durumunda, bu garantiye ücretsiz 6 yıl daha ekleniyor.