Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Lualdi Avenue Koleksiyonu

Robert A.M.Stern, modern ve geleneksel stilde üç yeni kapı serisi yaratmak için kendi çalışmalarının karakteristik özelliğini, Lualdi’nin İtalyan sofistikasyonunu Amerikan tadıyla belirgin bir şekilde birleştiriyor. Parlak veya doğal ağaç bitiş detaylı paneller, klasik savaş öncesi New York kapılarını yeniden yorumluyor. Kapılar; tekli, çiftli veya üçlü panel olarak mevcut.
Simetrik ve dengeli olarak; zarif, zamansız, Amerikan detayları ve misafirperverliği, ofis uygulamalarında dahi konutsal ayarlamalar için uygunluğu ile çağdaş içmekanların bir çeşidini tamamlıyorlar.

ROBERT AM STERN EN İYİ NEOKLASİK ÖDÜLÜ
Robert AM Stern tarafından Avenue koleksiyonu, en iyi neoklasik kategorisinde ödüllendirildi. Ödül töreni 15 Ocak 2015 tarihinde Londra’da yapıldı.