Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Darbeli, darbesiz delim ve kırım özellikleri dayanıklılıkla buluştu

AR-GE temelli kaliteli ürünler geliştirip sektörle buluşturmaya devam eden inşaat ve el aletleri pazarının global jenerik markası Hilti, inşaat profesyonellerinden tesisatçılara, mobilya ustalarından son kullanıcılara kadar delim ve kırım yapması gereken herkesin rahatlıkla kullanabileceği yeni Hilti TE 3 Delici Kırıcı ürününü piyasaya sundu. Hem darbeli ve darbesiz delim hem de kırım yapabilen Hilti TE 3, kendi sınıfındaki ürünlerden yaklaşık yüzde 20 daha hızlı performans ve daha uzun süre dayanıklılık göstermesiyle farkını ortaya koyuyor.

3 KİLO AĞIRLIK, 850 WATT MOTOR
Marka vaadi “Hilti. Üstün Performans. Üstün Dayanıklılık.” olan Hilti’nin yeni ürünü TE 3 Delici Kırıcı, zorlu koşullar ve ağır uygulamalarda bile üstün performans ve dayanıklılık özelliği ile dikkat çekiyor. 850 Watt motora sahip Hilti TE 3 Delici Kırıcı, toz toplama adaptörü ile baş üstü uygulamalarda da kolaylık sunuyor. 3 kilogram ağırlığa ve 6-16 optimum delim çapına sahip olan Hilti TE 3 Delici Kırıcı, ayrıca uzun kömür süresi ile de avantaj sağlıyor.

Tamir servisinde verimlilik ilkesiyle tasarlanan Hilti TE 3 Delici Kırıcı, düşüp kırılma, suya girme ve hatalı kullanım dışında “2 yıl masraf yok” uygulaması kapsamında garanti altında sunuluyor. Ergonomik tutma kolu tasarımıyla dikkat çeken Hilti TE 3 Delici Kırıcı, böylelikle rahat uygulama yapmaya imkân tanıyor. Yeni nesil Hilti TE 3 Delici Kırıcı, Hilti Center’lardan veya hilti.com.tr internet adresinden temin edilebiliyor.