Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Onduline Avrasya bayi temsilcilerini Kıbrıs’ta ağırladı

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen 200 bayi temsilcisinin katıldığı toplantının açılışı Onduline Avrasya CEO’su Burhan Karahan’ın sürpriz bir şekilde salona gönderdiği video mesaj ile yapıldı. Ardından söz alan Satış ve Ticari İşler Danışmanı Sayın Vahit Sakçılar, Onduline Avrasya’nın tüm çatı ve yalıtım ürünlerinin aksesuarlarıyla birlikte birer sistem olarak kullanılmasının önemine ve faydalarına vurgu yaptı. Daha sonra Başak Kiremit şirketinden Sayın İsmail Kösemen ise, Başak Kiremit’in tarihini ve gelişim sürecinden bahsetti. Onduline Avrasya ve Başak Kiremitin çözüm ortaklığını da anlatan Kösemen, Isoporto, Isoflorans ve Alaturka kiremitlerini Onduline Avrasya için üreteceklerini açıkladı.

Toplantının ikinci bölümünde, Onduline Avrasya Pazarlama Müdürü Sayın Fırat İçmeli, Onduline Avrasya üretim tesislerinde üretilen yenilikçi çatı kaplama levhaları Onduline Andromeda, Onduline Zigana, Onduline FIT ve Onduline XHR hakkında detaylı bilgi verdi. Konuşmasının diğer bölümünde ise Onduline Avrasya’nın tanıtım faaliyetleri ve hedeflerini bayi temsilcileri ile paylaştı.

Aynı gün Onduline Avrasya Proje Müdürlüğü tarafından organize edilen ürün tanıtımı ve uygulamalı eğitim seminerlerine de katılan bayi temsilcileri, Onduline ürünlerinin kalitesini ve uygulama aşamalarını çatı maketleri üzerinde canlı olarak deneyimleme fırsatı buldu. Soru-cevap bölümünde ise katılımcıların muhtelif konularda karşılaştıkları sorunlar ve teknik sorularına yanıtlar verildi.

Yoğun bir toplantı sürecinin ardından gala gecesinde buluşan misafirler. Sanatçı Elvan Kara’nın muhteşem performansıyla eğlenceli bir gece geçirdi. Misafirler ayrıca, serbest zamanlarında deniz ve güneşten bol bol faydalandı. Aynı zamanda Girne ve Mağusa’ya düzenlenen turlarla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni tanıma imkanı buldular.