Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Huzurlu bir ev, prestijli bir ofis: Emporia İstanbul

AKS Yapı tarafından hayata geçirilen EMPORIA İstanbul, tamamı güneş gören, ikisi yatay ikisi ise dikey konseptteki 4 bloktan oluşuyor. Dikey bloklarda 17, yatay bloklarda ise 7 kat bulunuyor. İş merkezlerine ve ana ulaşım yollarına çok yakın konumu ile bir evden ve ofisten beklentileri tam anlamıyla karşılayacak olan EMPORIA İstanbul’da toplam 536 home office, 1+1 ve 2+1 tiplerinde birbirinden farklı 4 daire seçeneği sunuluyor. Hayata keyif katmak üzere tasarlanan projede, bunun için birçok olanak yer alıyor. EMPORIA İstanbul projesi, home office rahatlığından yararlanmak isteyenler kadar yatırımcılar için de oldukça cazip bir fırsat oluşturuyor. Proje; İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Şerifali bölgesinde yakın zamanda faaliyete geçecek ve yaklaşık 50 bin beyaz yakalının çalışma alanı olacak yeni finans merkezinin hemen yanı başında yer alıyor. Bölgenin Anadolu Yakası’ndaki en çok gelişen ve en çok kazandıran bölge olması da projenin bir diğer avantajı… Home office konseptinde inşa edilen EMPORIA İstanbul, bu özelliği ile de bölgede alternatifsiz durumda…
EMPORIA İstanbul projesi; Buyaka, Palladium ve Brandium gibi Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerine çok yakın mesafede yer alıyor. Amerikan Harvard Koleji, Yeditepe Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi, Memorial Hastanesi de yine EMPORIA İstanbul’a yakın konumda bulunuyor. AKS Yapı tarafından inşa edilen daha önceki projelerde olduğu gibi, bu projenin de lansman ve final fiyat listelerinde %100’e yakın kazançlar sağlamak mümkün…

Geniş müzik arşivine sahip EMPORIA kafeleri, kütüphane, dünya mutfağının seçkin örneklerinin tadılabildiği lüks bir restoran bunlar arasında yer alıyor. Ayrıca bilardo ve squash salonları da güne eğlence katmak isteyenler için ideal. Gönlünce alışveriş yapmak isteyenler de unutulmuyor.

Projede her biri 50 m2 den 1000 m2 ye kadar değişen ölçülerde dükkan ve mağazalar ile hem EMPORIA sakinlerinin hem de çevredeki herkesin yararlanabileceği bir alışveriş caddesi de bulunuyor.

SİNEMA SALONUNDAN DETOKS BARA

EMPORIA İstanbul’un sakinlerine özel olarak hazırlanan sinema salonunda, film keyfinin olmazsa olmazı patlamış mısır ikramıyla birlikte, günün her saatinde romantik komediden bilim kurguya farklı temalarda film gösterimleri gerçekleştiriliyor. Projede formunu korumak ve dinlenerek yenilenmek isteyenler için de bir spor merkezi yer alıyor. Sauna, Türk hamamı, jakuzi, buhar odası, masaj hizmeti ve detoks bar gibi olanaklarla sağlıklı ve zinde bir hayat için gereken her şey bir araya geliyor. Yürüyüş yolları, banklar, çocuk parkı ve dinlenme kamelyaları ile süslü güzel bir bahçe de stres atmak isteyenler için bir seçenek oluşturuyor. 

TAM DONANIMLI TOPLANTI VE KONFERANS SALONLARI
Ofisi dışında çok daha geniş katılımlı bir toplantı düzenlemek isteyen sakinler için EMPORIA İstanbul’un toplantı salonları da hizmet veriyor. Ayrıca 250 kişilik tam donanımlı bir konferans salonu da bulunuyor.