Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İleri teknolojiye sahip gaz brülörleri

Baymak BG Serisi gaz brülörleri 38 farklı kapasitede, 15 – 1225 kW (12.900 – 1.053.500 kCal/h) kapasite aralığında, 21 mbar ve 300 mbar gaz basınç seçeneklerinde, doğalgaz ve LPG yakabilme özelliğinde, BG 1 Tek Kademeli BG 2 Çift Kademeli ve BG 3 Oransal modeller olarak üretiliyor.

Brülör üzerine monte edilmiş elektronik röle ve kumanda sistemi, minimum hava ve gaz basınç presostatları ile tam otomatik. Yanma odası ön süpürme, otomatik ateşleme sistemi, iyonizasyon alev kontrolü ile yanmada güvenlik önlemleri alınmış. BG serisi gaz brülörleri standart olarak kontrol ve kumanda elemanları, gaz hattı armatürleri ile komple teslim ediliyor.

ÖZELLİKLERİ
• Siemens elektronik kumanda rölesi
• Dungs minimum gaz ve hava presostatları
• Ateşleme ve alev kontrolü (iyonizasyon) elektrotları
• Dungs gaz hattı ( filtre, regülatör, çalışma ve emniyet selonoidlerinden oluşan multiblok)

Baymak BG serisi gaz brülörlerinde yanma iyonizasyon çubuğu ile kontrol edilirken, brulörün kontrolü ise brulör üzerine monteli otomatik kontrol panosu ile yapılıyor. Kayar kızak sistemi ile montaj ve bakımda yanma kafasındaki önemli tüm parçalara kolayca ulaşımı sayesinde servis kolaylığı sağlıyor.