Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

RIO’DA OLİMPİYATLARIN DRENAJ ÇÖZÜMLERİNDE TERCİHİ YİNE “ACO”

[kutusol=4654] Olimpiyat Ateşi ile aydınlanan Maracana Stadyumu’nun girişi, ACO’nun yüzlerce metre Polimer Beton Drenaj Kanalları ile hazırlandı.

Dış yüzeylerin su drenajı için üretilen Polimer Beton Drenaj Kanalları ile suyun sağlıklı bir şekilde toplanması, ürünlerin kolay taşınabilmesi ve hızlı montaj edilebilmesi ile zaman ve işçilikten tasarruf edilmesi amaçlandı. ACO, Olimpiyat Merkezleri’nden biri olan Deodoro Kompleksi’nde bulunan BMX Kursu ve Hokey Merkezi ile Olimpiyat Parkı’nda yer alan Tenis Merkezi için drenaj garantisi sağladı. ACO ürünleri Maua Meydanı ile birlikte, Galea Havaalanı’nın havaalanı ve otopark alanında, hızlı otobüs yolu Transoesta ve TransOlimpica’da, ayrıca Rio de Janeiro şehrinin batı şehir merkezi ile güneyini bağlayan VLT raylarında da şehre yardımcı olmak için kullanılan anahtar altyapı projelerine dönüşüyor.