Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

YÜKSEK METAL İÇERİĞİNE SAHİP PROFİL

[kutusol=4685] Türkiye’de 2001 yılından bu yana yapı malzemeleri sektöründe, yapı açıları, duvar ve asma tavan sistemleri konularında faaliyet gösteren Saint-Gobain Rigips’in bağlı olduğu Saint-Gobain Grubu’nun partnerlerinden Hadley Group ile üretimine başladığı yeni metal profil ürün gamı Rigiprofil ULTRA, yüksek teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Üretim sürecinde uygulanan Ultrasteel işlemi sayesinde Rigiprofil ULTRA, darbe dayanımı, yüksek taşıma kapasitesi ve doğrudan vidalama yapılabilme imkânı ile aynı anda birçok yüksek performans kriterini bir arada sunuyor. Yüksek duvarlar inşa edilmesine olanak sağlayan yapısıyla Rigiprofil ULTRA, hızlı ve pratik asma tavan uygulamalarına da olanak tanıyor.

Ölçüleri DIN (Deutsche Industrie Norm) normuna göre belirlenen Rigiprofil ULTRA, düşük toleransları sayesinde en yüksek üretim standardını sunarken, pazardaki en yüksek metal içeriğe sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor. 140 g/m2 galvaniz kaplama ile korozyona karşı dayanımı arttırılan Rigiprofil ULTRA, bu niteliğe sahip tek metal çerçeve bileşenleri ürün grubu olma özelliği taşıyor.