Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

TLC KLİMA’NIN EGE VE AKDENİZ SERVİSLERİ BÖLGESEL EĞİTİMLERDE BULUŞTU

[kutusol=4898]Eğitimlerde TLC Klima Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Mehmet Gökalp ve Ürün Müdürü Ufuk Bor GREE Electric App’ın klima sistemlerine yönelik teknik bilgileri paylaştı. Mehmet Gökalp satış sonrası müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas olduklarını belirterek mesleki bilgi kadar müşteriyi anlamanın ve iklimlendirme ihtiyacını doğru çözüm ile sonuçlandırmanın çok önemli olduğunu belirtti. GREE split, multi, ticari tip ve VRF sistem klimaların detaylı şekilde ele alındığı eğitimler Marmara, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde devam edecek.

TLC Klima bireysel ve ticari tip klimaların yanı sıra 2017’de VRF klima sistemleri, ısı pompası ve asansör kliması ve sistem odası kliması gibi farklı ürünler ile ürün gamını genişletiyor.