Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SARAY, YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE AVRASYA PENCERE FUARI’NDA YERİNİ ALIYOR

[kutusol=4947] Sektörde son teknoloji ve yenilikçi ürünleri kullanıcısıyla buluşturmayı misyon edinmiş olan Saray, inşaat sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Avrasya Pencere Fuarı’nda adından söze ettirecek. Türkiye’de ilk olarak ürettiği A2 sınıfı  alüminyum kompozit panelleri,   Akzo Nobel ile geliştirdiği ve yine Türkiye’de bir ilk olan soft touch (kadife dokulu) kompozit panelleri, 3d efektli ahşap desenli kompozit paneller ve beton efektli kompozit panelleri fuarda sergileyecek.

Paralel açılır kanata sahip cepheler, kaldır sür sürme sistemleri, kayar katlanır doğrama sistemleri ve Amerika pazarı için geliştirdiği yüksek yalıtımlı ve ince kesitli Pencere Kapı Sistemleri de bu fuarda öne çıkan ürünler arasında yer alacak.

Mimari trendler doğrultusunda gün ışığının maksimum kullanımını sağlayan, kapalı alanları açık alana dönüştürebilen ve ısıtma ve soğutma giderlerini minimize eden kapı, pencere ve cephe sistemlerinin yanı sıra 3D efektli ahşap desenli alüminyum kompozit paneller ve mat görünümlü Soft Touch kompozit paneller doğal görünümü ve dokunuşta yarattığı doğal hissiyat sayesinde mimarlar ve son kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Saray Alüminyum, Avrasya Pencere Fuarı’nda, 3. salonun 311 nolu standında yer alacak.