Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mekanlara bahar dokunuşu

[kutusag=4980]Seramiksan, alışıldık tasarımların dışına çıkmak ve tarzını yansıtmak isteyenler için Serena serisini sunuyor. 29. Unicera Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkan seri, zengin renk ve desen çeşitleriyle mekanlarda tablo etkisi yaratıyor.

Seramiksan Serena ile renkli bahar manzaralarını, İstanbul’un tarihi mekanlarını buluşturan etkileyici görselleri, sadenin şıklığı mekanlara yansıyor. Her zevke ve tarza göre farklı seçenekler sunan seri, enerjisiyle de yaşam alanlarını hareketlendiriyor.

Seramiksan Serena serisi, 30×30 ebatlarında autumn, spring ve İstanbul desenli korolarının yanı sıra beyaz, açık gri, siyah renkleri ile mat ve parlak olarak üretiliyor. Desenli ve renkli karolarla istenen kombinler yapılabiliyor. Serana serisi hem klasik hem modern tasarımların yansıması olarak tüketicilere birçok yeni seçenek sunuyor.