Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Pürüzsüz geçişli duş zemini

142 yıllık deneyimini arkasına alarak ürünler geliştiren Geberit,  kullanıcılarının karşısına yepyeni bir ürünle çıkıyor. Geberit mühendisleri tarafından son teknoloji kullanılarak geliştirilen Geberit Setaplano Duş Zemini; yüksek kaliteli yüzey malzemesinden üretilmesinin ötesinde kullanıcısına hissettirdiği ipeksi ve sıcak dokunuş hissiyle büyük beğeni topluyor.[kutusag=4981]

Kusursuz tasarımı optimum hijyenle taçlandıran Geberit Setaplano Duş Zemini, pürüzsüz ve kesintisiz geçişleriyle banyoları minimalist bir çizgiyle buluşturuyor. Setaplano, mineral döküm malzemeden üretilen yüzeyi; bakteri, mikrop veya mantar barındırmazlık, pürüzsüzlük ve kaymazlık özelliğiyle kullanıcısının hayatında uzun yıllar yer edinebiliyor. Metal, cam veya seramikten farklı olan yüzey malzemesi sayesinde kullanıcısına ipeksi bir dokunma hissi veren Geberit Setaplano Duş Zemini, devrim niteliğindeki özellikleriyle kullanıcısına ilk gün yaşadığı heyecanı ve hayranlığı asla kaybettirmiyor.
Tüm detaylarında maksimum hijyen düşünülerek tasarlanan Setaplano; süzgeç etrafında kirin toplanacağı hiçbir alan bırakmayarak kullanıcısının hijyenini bir üst skalaya taşıyor. Ayrıca Setaplano’nun süzgeç kapağının altından kolayca çıkarılabilen saç tutucu tarak, kullanıcısına kolay temizlik imkanı sunuyor.

Yeni ve renove edilen yapılar için mükemmel bir tercih olan Geberit Setaplano Duş Zemini, kolay montaj sağlayan avantajları sayesinde banyoları üst düzey bir tasarımla buluşturuyor. Öte yandan Setaplano’nun birden çok parçası ön montajlı olarak kullanıcısına ulaşırken, izolasyon bezi fabrikada entegre edildiği için özellikle montajda olağanüstü bir güvenlik sağlıyor. Geberit Setaplano Duş Zemini, kare veya dikdörtgen formdaki farklı boy seçenekleriyle Nisan 2017’de kullanıcısıyla buluşmaya hazırlanıyor.