Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

GF HAKAN PLASTİK BU YIL İHRACATA AĞIRLIK VERİYOR

[kutusol=5049] GF Hakan Plastik, 2017 planları çerçevesinde ihracata yönelik çalışmalarını yurt dışı fuar katılımları ile destekliyor. Bu doğrultuda, yılın ilk aylarında biri Türkmenistan’da diğeri Almanya’da iki fuar katılımı gerçekleştirdi.

GF Hakan Plastik, Türkmenistan’da bu yıl 21-23 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen Türk İhraç Ürünleri Fuarı’na katıldı. Kültürel bağın yanı sıra ekonomik iş ortaklığı ve ticaretin gelişmesi açısından önem taşıyan Türk İhraç Ürünleri Fuarı, her yıl merakla beklenen bir fuar organizasyonu olma özelliği taşıyor. Bu yıl sekizincisi düzenlenen fuara GF Hakan Plastik, alt yapı ve üst yapı ürünleri ile katılarak bu ürün gruplarını Türkmenistan pazarında tanıtma imkânı buldu.
GF Hakan Plastik, Almanya’ nın Frankfurt kentinde iki senede bir düzenlenen ISH 2017- Uluslararası Isıtma, Soğutma, Havalandırma Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı’nda ise GF standında yer aldı.

Geçtiğimiz ay gerçekleşen fuarda Silenta Premium Ses Yalıtımlı Boru ve Aquasystem PPR Boru ürünleri müşterilerin beğenisine sunuldu. “Partner Ülke”nin bu yıl Türkiye olduğu fuarda GF Hakan Plastik de yapı teknolojisi çözümleri ile ilgi odağı oldu.

Silenta Premium ürün grubu, hem Türkiye hem de yurt dışında büyük başarı sağlayan özellikleri ile en dikkat çeken ürünlerdendi. Silenta Premium, aynı zamanda GF Hakan Plastik’in sessiz boru vatanı olarak bilinen Almanya’ya ihraç ettiği ürünler içerisinde yer alıyor. İhracat pazarında satış alanını genişletmeyi hedefleyen GF Hakan Plastik, yıl sonuna kadar farklı ülkelerde gerçekleşecek fuarlarla, bu hedefi desteklemeyi sürdürecek.