Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

LINEADECOR İLE MUTFAKLARDA YENİLİKÇİ DETAYLAR, FARKLI TARZLAR

[kutusol=5021] FİLA
Fila’nın parlak lake kapakları aydınlığı, dinginliği yansıtıyor. Yalın tasarımı ile Fila zamansız bir mutfak arzu edenlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Mat ve parlak kapak seçenekleriyle
sofistike bir etki yaratan Fila, farklı boyutlardaki çekmece ve dolaplarıyla mutfağa düzen getiriyor, akıllı fikirlerle hayatı kolaylaştırıyor. Bulaşık makinesini boy dolabının içinde
yerden yüksekte konumlandırarak daha ergonomik bir kullanım sunuyor.
TERRA
Terra’nın özel dokulu ahşap yüzeyi özlenen doğayı mutfağa taşıyor. Her gün doğaya dokunmanın huzurunu sunan Terra, sıcak ahşap tonlarıyla mekanlarda davetkar bir atmosfer yaratıyor.[kutusag=5022]

Derin çekmece ve dolap sistemleriyle geniş depolama alanları yaratan Terra, sergilemek istenilen aksesuarlar ve sofra ürünleri için cam kapak seçenekleri ve açık raf üniteleri sunuyor. Terra’nın fonksiyonel detayları ve sıcak atmosferi, mutfağı hem yemek yapmak hem de birlikte keyifli vakit geçirmek için yaratılmış bir yaşam alanına dönüştürüyor. Terra’nın doğal ahşap dokusunu incelikle tamamlayan bakır kulplar sıcak kestane etkisini vurguluyor.

NEO
Yemek pişirmenin, arkadaşlarla bir araya gelmenin, çocuklarla vakit geçirmenin eğlenceye dönüştüğü Neo, enerjik tasarımıyla mutfağı bir oyun alanı gibi yorumluyor. Neo, yaşama renk katan neşeli ve genç tarzı ile hem modern ve dinamik bir yaşam alanı hem de ailenin en önemli buluşma noktası oluyor. Neo’nun farklı formları ve yenilikçi detayları mutfağı baştan yaratıyor.
Canlı renklerle bütünleşen parlak kapaklar, aydınlık ve pozitif mekanlar yaratıyor. Entegre kulplar tasarımın bütünlüğünü korurken, modern ve yalın çizgiyi devam ettiriyor. Aydınlatmalı duvar rafları, sevilen aksesuarları ve her zaman elinizin altında olması gerekenleri bir araya getiriyor.

[kutusol=5023] MONA
Lineadecor Mona modeli ile klasik form ve detayları, modern bir bakışla yorumlayarak, klasik tasarımı yeniden keşfe çıkıyor. Parlak ve mat lakenin gösterişli etkisini, çıtalı camlı dolapların, yanak ve taç bantlarının klasik vurgusuyla birleştiren model, mekana son derece görkemli bir görünüm kazandırıyor. Mona, farklı renk ve formdaki kulplarıyla her mekanda başka bir görünüm olanağı sunuyor. Krom rengi kulplar, tasarımın modern hayatla bağlarını güçlendirirken, altın rengi düğme formundaki  kulplarla Mona, geçmişin ihtişamlı yaşantısına göz kırpan bir tasarım. Klasik çizgide farklılık arayanların her türlü beklentisini karşılamak üzere Mona, beyaz, krem,gri, tortora, siyah, bej, füme, koyu ve açık kaşmir, buz mavisi, kar beyazı, taş ve beton gri, gece mavisi, gök mavisi ve petrol mavisi gibi renk seçeneklerine sahip.