Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NEVPANEL® MAGNEZYUM OKSİT ESASLI YAPI VE YALITIM PANELLERİ CEPHENİN TÜM YALITIM GEREKSİNİMLERİNE CEVAP VERİYOR

[kutusol=5017] A1 sınıfı yanmaz, ısı ve ses yalıtımı sağlayan, su ve nemden etkilenmeyen yapısı ile NevPanel®, tüm projelerde, insan ve yapı sağlığını ön planda tutarak toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamayı amaç ediniyor. Panellerin yüksek eğilme mukavemeti, yüksek darbe ve basınç dayanımı en talepkâr projelere dahi çözüm sunuyor. Muadil panellere kıyasla sahip olduğu hafif yapısı, bina üzerine eklenmesi olası yükü azaltmış ve montaj sırasında da büyük avantaj sağlıyor.

%100 organik bileşenlerden oluşan NevPanel®, düşük emisyonlu yapısı (GreenGuard & GreenGuard Gold), küf ve bakteri oluşumuna izin vermeyen dokusu (EN ISO 846) ve üstün yalıtım özellikleri ile (CE, ETAG 018) geleceğin yapı elamanları olarak, ulusal ve uluslararası platformda sürdürülebilir yeşil projelerin aranan yapı elemanları arasında yer alıyor.
Temiz üretim esaslarında minimum atık ve geri kazanım prensibi ile imal edildiğinden çevre dostu olan NevPanel®, geri dönüşümlü yapısı ile projelerin sürdürülebilir yaşam alanı niteliğine katkıda bulunarak düşük karbon salınımları ile geleceğin yapı unsurları arasındaki yerini alıyor.

[kutusag=5018] NevPanel®; `Avrupa standartlarında üretimi yapılan ilk Türk menşeili magnezyum oksit paneli’ mottosu doğrultusunda üretiliyor. Kalitesi TSE Türkiye, Efectis Era Türkiye, EOTA Avrupa, UL Amerika, EASC Rusya, DCLD Dubai başta olmak üzere benzeri bir çok uluslararası kurumca tescillenmiş NevPanel®; İstanbul-Nevra Yapı , Londra-Nevra UK, Hollanda-Nevra BV ofisleri ve ayrıca Nevra Yapı distribütörleri ve bayileri tarafından ulusal ve uluslararası pazarda satışa sunuluyor.