Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

OLAVERDE LUXURY RESIDENCE GÜNDOĞAN BODRUM’DA DENİZE SIFIR BİR YAŞAM

[kutusol=5000] Gündoğan koyunun rüzgar ve dalgayı en az alan yerinde konumlanan Olaverde Luxury Residence Gündoğan, bulunduğu koyun da en temiz noktasında yer alıyor. Gündoğan merkezinin cazibe noktasına yakın, fakat kalabalıktan uzak sakin bir noktada oluşuyla da dikkat çekiyor. Mükemmel konumu sayesinde özellikle tekne severler için de çok avantajlı; tekneler Olaverde’de alargada kolaylıkla kalabiliyor.

Gündoğan’ın doğu yönüne bakan konumu ile günün en keyifli saatlerinde sabah güneşi adeta rezidanslar için doğuyor. Olaverde Luxury Residence Gündoğan, Bodrum’da nadir bulunan gerçek denize sıfır bir lokasyonda yer alıyor. Çocuklara ve ailelere deniz keyfi sunan kumsalının yanında bir iskeleye de sahip.

Olaverde Luxury Residence Gündoğan, 7 dönümden fazla bir arsa üzerinde, 27 evden oluşan ve her eve ait özel bahçesi bulunan ve adını bu özelliğinden alan yeşil bir proje… Olaverde Luxury Residence Gündoğan’da İç Bahçeli İkiz Villa, İkiz Villa ve Flat Residence olmak üzere 3 ayrı konseptte ev bulunuyor. Mimar Sinan İzgi, İç Mimar Nazım Önengüt, Peyzaj Mimarı Nazan Örücü, Mimar Ali H. Pekdemir’in aralarında bulunduğu mimari ekip tarafından tasarlanan projede evler birbirlerinin manzarasını engelleyemeyecek şekilde konumlanıyor, böylece her evden yeşillikler içerisinden sonsuz maviye ulaşılabiliyor… Diğer bir önemli tasarım özelliği her evden asansörle sahile inilebilmesi… Fonksiyonel ve modern bir mimari anlayışla tasarlanan projede 4+1 ve 5+1 olmak üzere 200 ile 300 m² arasında değişen evler oldukça ferah. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş, mermer ve ahşap karışımı şık bir görünüm katıyor.[kutusag=5001]

Olaverde Luxury Residence Gündoğan kapalı garajı, muhteşem manzarada leziz yemeklerle buluşturan denize sıfır restoranı, güvenliği ve standart residence hizmetleri ile de farklılaşıyor.