Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ONDULINE AVRASYA, BAYİLERİNİ SYDNEY’DE AĞIRLADI

[kutusol=5047] Şubat ayının ortasında Avustralya’nın en büyük şehri Sydney’de gerçekleştirilen toplantıda 2016 yılının değerlendirmeleri ve hedefler görüşüldü. Toplantının açılışına video-mesaj ile katılan Onduline Avrasya CEO’su Burhan Karahan, 2017 yılının Onduline Avrasya için başarılı geçeceğini ve sahip oldukları ivmenin daha da üzerine çıkacaklarını belirtti.

Toplantıya onur konuğu olarak katılan Sydney Başkonsolosu Melih Karalar ve Dış Ticaret Uzmanı Kutay Kesim Onduline Avrasya bayilerine Sydney’de yaşayan Türk nüfusu, Sydney’in demografik ve ekonomik yapısı hakkında detaylı bir bilgilendirmede bulundu.

Onduline Avrasya Genel Müdür Yardımcısı Fulya Özgül Koçak, Onduline Avrasya’nın gelecek dönemdeki hedeflerini, ekonomik parametlerini anlattı. Konuşmasında iş güvenliği konusuna özellikle dikkat çeken Koçak’ın ardından söz alan Onduline Avrasya Türkiye Satış Müdürü Sayın Hızır Şen ise önümüzdeki dönemde uygulanacak satış stratejilerini aktardı. Daha sonra kürsüye gelen Onduline Avrasya Pazarlama Müdürü Fırat İçmeli, Pazarlama ve İletişim faaliyetlerini anlattığı sunumunun ardından Onduline Avrasya’nın gelecek dönemde çıkaracağı yeni ürünler hakkında katılımcılara bilgi verdi. Onduline Avrasya Proje ve Teknik Uygulamalar Müdürü Atila Gürses de Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdikleri uygulama, tanıtım ve eğitim seminerlerinden bahsetti. Ayrıca, Onduline Avrasya müşterilerine proje desteğinin de hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Onduline Avrasya bayileri başarılarından dolayı ödüllendirildi. Türkiye – Kaplanlar dalında 10, İhracat Ciro Ödülleri dalında 1 ve Türkiye – En Büyük Ciro Ödülleri dalında 5 bayi ödüle lâyık görüldü. Toplantının ardından yerel Aborjin dansçıların şovlarıyla renklenen gala gecesi, Seher Şimşek’in performansı ile son buldu. Onduline Avrasya bayileri Sydney’in eşsiz güzellikteki manzarasını kapsamlı şehir turuyla izleme fırsatı buldular.