Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

YENİ BİR SOLUK GHESS

[kutusol=5032] Örnek dairede kullanılan Ghess ürünleri, davetlilere kullanım alanında gösterildi. Islak hacimlerde kullanılan Ghess ürünlerinin yanı sıra mutfak alanlarında tezgah arası cam ve dekoratif ayna uygulamalarıyla Ghess Art Glass ürünlerini de görme fırsatı yakalayan konuklar, geniş yelpazesi ile markanın tüm ürünlerini yakından tanıdı. Samimi bir ambiyansın hakim olduğu gecede, caz müzik ve eşsiz deniz manzarası eşliğinde keyifli saatler yaşandı.[kutusag=5033] 

Ghess’in cam ve kabin uygulamaları büyük beğeni ve ilgi görürken, gelen davetlilere teknik bilgi desteği de verildi. İnce detaylarla taçlandırılan örnek dairede yapılan lansman, geç saatlere kadar devam etti.

MG Group iştiraki olan Ghess, yeni projelerde çözüm ortağı olurken, yeni bayileri de portföyüne eklemeye devam ediyor.