Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ERSAŞ ALÜMİNYUM, PENCERENİN EMEKÇİLERİ İLE ANTALYA’DA BİR ARAYA GELDİ

Türkiye’nin tüm illerinden gelen üretici ve tali bayilerin katılımıyla gerçekleşen Kompozit Profil Tali Bayiler Bilgilendirme Semineri dikkat çekici olmakla birlikte, keyifli etkinlik ve tanıtım toplantısı ile dikkat çekti.

Kompozit Profil Tali Bayiler Bilgilendirme Seminerinde yeni PAL System Serisi ile ilgili detaylara değinen Ersaş Alüminyum A.Ş. Murahhas Yöneticisi Esat Erdurak; “PAL System Serisi; yeni bir pencere sistemidir. Belgeler ile ispatlı, dünyada benzeri olmayan bir sistem serisidir. Ersaş Alüminyum imzalı PAL System Serisi kompozit bir profilden oluşmaktadır.
Plastik doğramanın artı avantajlarını, alüminyum ile birleştirerek ‘içi plastik, dışı alüminyumdan’ oluşan sistem serimizi yarattık. Enerji tasarrufuna çok büyük katkı sunacağı için sektörümüz ve çözüm ortaklarımız tarafından yoğun ilgi gören en yeni sistem serimiz dikkat çekici artı avantajlara sahip bir ürünümüzdür” dedi.

Pencerenin Emekçileri Pal System Tanıtım & Bilgilendirme Toplantısı’nda sunum yapan Erdurak, PAL System profil alan her firma ana bayimizdir diyerek, 5.000 mtül proje alan imalatı olmayan firmalara imalat yapmaları için proje bitimine kadar makineler verileceğini, 10.000 mtül üzeri proje işleri yapmak için Ersaş Fabrika bünyesindeki kiralık atölyeler ve personel desteği sağlanacağını ifade etti.

Toplantıda plastik profilin alüminyum aksamı ile beraber köşelerinin kaynakla birleştirilmesi uygulamaları olarak anlatılırken; davete katılan tüm ziyaretçilere projelere tanıtım gerçekleştirebilmeleri için ‘L’ kesitler verildi. Ziyaretçiler destek saclı PVC profil ile, PAL System Composite profilin dayanıklılık testini profilin üzerine çıkarak test ettiler.