Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

FORM ŞİRKETLER GRUBU’NDAN LENNOX’UN İSPANYA FABRİKASINA GEZİ

Form Şirketler Grubu yetkilileri ve çeşitli firmalardan gelen 14 kişilik misafir grubunun katıldığı gezide, Lennox’un Avrupa’daki üç fabrikasından biri olan Burgos fabrikası ziyaret edildi, paket klima üretimi konusunda son teknolojik gelişmeler ve detaylı teknik bilgiler alındı. Gezide katılımcılar, Madrid ve Toledo panoramik şehir turları ile Toledo Katedrali gibi tarihi mekanları da görme imkanı buldular.

Frekans kontrollü kompresör teknolojisini kullanan LENNOX yeni “ENERGY” serisi paket klima üniteleri, Eurovent A sınıfı enerji verimliliğine sahiptir. Tek bir paket cihaz ile tüm soğutma, ısıtma, havalandırma ve filtrasyon ihtiyacına çözümler sunar. LENNOX Paket Klimaların üfleme ve emiş fanları değişken devirli olarak seçildiğinden kısmi yüklerdeki enerji tüketimleri de azaltılabiliyor. Değişken debili EC fanlar ile hava debisi ölçümü ve ayarı cihazlar tarafından yapılabiliyor.  (eDriveTM değişken hızlı fan sistemi).