Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

KAPAKLI CEPHE SİSTEMİNDE İÇE AÇILIR GİZLİ KANAT

[kutusol=5085] Aldom Mirror Plus Cephe ailesinin yeni ürünü Aldom Mirror Plus IV, kapaklı cephe sisteminde kanatların içe açılması için tasarlandı. Kanat bölgesinde düşey ve yatay taşıyıcı sistem 20mm iç görünüme sahip.

Kanat yapısı gereği cam  çıtasının olmaması ve kasa-kanat arasındaki 5mm fuga boşluğu ve gizli menteşe ile sistem estetik bir yapı oluştururken, sabit cephe alanlarından ayırt edilemeyen bu gizli kanat mimari taleplere cevap veriyor. Farklı kanat seçenekleri ile alüminyum sistem aksesuarlarının yanısıra PVC doğrama sistemleri için tasarlanmış aksesuarlar da kullanılabilmekte. Üstelik Aldom Mirror Plus IV kanat yapısında kullanılan maksimum 32mm cam boşluğu ile farklı cam kombinasyonu imkanı da sunuyor.

Sadece tasarım açısından değil performans açısından da üst düzeyde olan sistem Uf =2.47 W/(m2K) değeri ile çok iyi bir yalıtım değeri sağlıyor.