Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SARAY ALÜMİNYUM’UN 2016 İHRACAT PERFORMANSI YİNE ÖDÜLLENDİRİLDİ

[kutusol=5091] 1980 yılından bugüne inşaat sektörüne hizmet veren ve geliştirdiği yenilikçi iç ve dış cephe sistemleri ile sektörün önde gelen kuruluşlarından olan Saray Alüminyum, 2016 yılı ihracat performansı ile İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından ödüle layık görüldü. Türkiye’nin en fazla ihracat gerçekleştiren şirketleri arasında yer alan Saray Alüminyum, 52 milyon dolar ihracat performansıyla, “Plastik İhracat” kategorisindeki ödülün sahibi oldu.

Sektöründe üst üste ihracat birincilikleri olan Saray Alüminyum, üretiminin yaklaşık yüzde 50‘sini ihraç ediyor. Saray Alüminyum kompozit panelleri ve mimari sistemleri, İspanya’dan Güney Afrika’ya, toplam 55 ülkeye ihraç ediliyor.

Saray Alüminyum geçtiğimiz günlerde İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği tarafından da ödüle layık görülmüştü.