Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Access kontrol Sistemleri

Koyuncu Elektronik, Türkiye’deki mevcut ve yeni müşteri kanalı için kapsamlı ve CCTV ile entegre Access kontrol çözümleri konusunda satış öncesi ve satış sonrası birinci sınıf destek sunup düzenli stok tutarak, IP ve Analog sistemlerinin sürekliliğini ve faydalarını ön plana çıkarmak için çalışıyor.

Samsung’un her geçen gün daha büyük yatırım yaptığı RFID ve biometrik teknolojisi tabanlı giriş kontrol sistemleri yelpazesi, tek kapıdan geniş binalara veya çok tesisli projelere kadar her türlü Access kontrol uygulaması için uygun maliyetli etkin çözüm sunmak üzere tasarlanmış.

Koyuncu Elektronik, Samsung’un, Gerçek Entegre Güvenlik Çözümleri için Standalone Kontrol Cihazlarından Yönetim yazılımlarına kadar IP ve Analog CCTV ile Entegre Kartlı Geçiş Sistemlerini sistem entegratörleri ve uygulamacılarla buluşturarak müşterilerin proje çözümlerinde tek marka çatısı altında tam destek vermeyi hedefliyor.

Sadece Koyuncu Elektronik tarafından güvenlik sektörüne sunulan Samsung Access Kontrol Sistemleri, belirli bir fiziksel alandaki ilgili kişilerin seçili bölgelere veya kaynaklara erişimini kontrol etmeyi sağlayan IP ve Analog Video Gözetim sistemleriyle entegre olabilen bir sistem.

Bu sistem rakiplerinden farklı olarak modüler değil tümleşik yapıda. Bu da birden fazla ürün grubu yerine tek bir modelle tam bir sistem çözümü sunabilmeyi sağlıyor. Samsung Access Kontrol sistemleri özetle şu ürünlerden oluşuyor; 4 Kapılı ve Tek Kapılı Seri ya da TCP/IP bağlanabilen kontrol panelleri başta olmak üzere, Asansör Geçiş Kontrol paneli, Bağımsız ve Biometrik özellikli, parmak izi tanıyabilen kontrol klavyeleri, IP66 standardındaki şık ve estetik görünümlü Kart Okuyucular ve CCTV entegrasyon özellikli profesyonel yazılımlar.

Koyuncu, stoklarında yer alan SSA-P400 ve SSA-P401 4 Kapı Kontrol panelleri Maksimum 50.000 Kullanıcı ve Maksimum 29.500 Olay belleği kapasiteli. Panel üzerinde Bağımsız 15 Giriş ve 15 Çıkış bulunuyor. EM ya da Mifare formatındaki Samsung Kontrol panelleri 26 bit ya da 34 bit Wiegand tabanlı. Paneller lokal anti-passback özelliğine sahip.

Samsung Kontrol panellerinde alarm paneli için Deyreye Alma / Devre Dışı Bırakma işlevi bulunuyor, elektrik kesintisi durumunda Kimlik ve Olay verileri saklanabiliyor. Engelli kişiler için 2 seviyeli bireysel kapı açılış zaman ayarı sağlanıyor, yüksek güvenlik gerektiren uygulamalarda 2 kişiyle çalışma işlevi kullanılabiliyor.

Son olarak, İstanbul Ümraniye’deki BUYAKA projesi ve Londra’daki Saint Paul Katedrali Samsung CCTV ile entegre Samsung Kartlı Geçiş Ürünlerinin kullanıldığı yerler arasında.

Her bir Access Kontrol tipi performans ve maliyet açısından farklı olanaklar sunuyor. Koyuncu, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre en uygun çözüm ve en doğru ürün için çalışıyor, aynı zamanda verimli çalışan, kullanımı kolay ve estetik ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.