Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Chamfer Derin Design

Derin Design koleksiyonu için Aziz Sarıyer tarafından tasarlanan Chamfer koltuk, 2013’ün en yeni ürünü. Chamfer, dış hatlarındaki keskin geometrik çizgileriyle sadeliği ve hareket duygusunu aynı anda ifade ederken, yüzey düzlemlerinin birbirlerine göre yerleşimi, kristal yapı geometrisine göndermede bulunuyor.

Chamfer, birleşim açıları eşit olan keskin hatları ile sakinliği ve heykelsiliği aynı anda içeren bir ruha sahip. Kanepe versiyonu da bulunan Chamfer, ev, ofis ve otellerde farklı kumaş alternatifleriyle bulunduğu atmosfere hızlı şehir yaşamının dinamik ritmini katıyor.

Kırmızı kumaşla döşenmiş haliyle yeni yıla merhaba diyerek, oturma konforu, ergonomisi ve kanepe alternatifleriyle Derin Design koleksiyonunda yerini alan Chamfer’ı Akaretler Derin mağazasında görebilirsiniz.