Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Düşük ışık değerlerinde yüksek çözünürlük

Panasonic 0.06 lux hassasiyeti ile güvenlik sektöründe ışığa en duyarlı Full-HD kameralarından olan WV-SP500 serisini gururla sunar. Yeni kamera çok düşük ışık değerlerinde bile Full-HD 1080p çözünürlükte üst düzey görüntü kalitesi sunuyor.

Video streaming ve akıllı metadata da dahil olmak üzere network video cihazları için ortak bir protokol olan HYPERLINK “http://www.onvif.org/” ONVIF ‘in tam onayı ile, Panasonic günümüz güvenlik teknolojileri marketinde entegratörlere ve son kullanıcılara en gelişmiş özellikleri ve yapılan yatırıma en iyi getiriyi vaat ediyor. Panasonic tarafından geliştirilen HYPERLINK “http://www.semicon.panasonic.co.jp/en/catalog/uniphier/about.html” UniPhier® LSI platformu ile,1920 x 1080p çözünürlüğe kadar görüntüler çoklu H.264 ve JPEG kodlu streamler halinde, eş ve gerçek zamanlı izleme ve Full-HD kayıt için network üzerinden iletilir. 1080p Full-HD çözünürlükte, progressif taramalı, saniyede 30 çerçeveden az olmayacak şekilde üretilen görüntüler en iyi kayıt ve izlemeyi mümkün kılar.