Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Eczacıbaşı Ormanada Selim Cengiç

TASARIM 1 / MODERN

“Değişen yaşam stillerine uygun olarak çağdaş olan, günümüzde ve gelecekte de trend olacak renkler ve detaylar kullanılarak tasarlandı. Ev genelinde kullanılan tüm malzemelerde birbiri ile uyumlu, sade detaylar, renkler ve kaplamalar kullanıldı; banyo ve mutfaklarda, ev genelinde kullanılan malzemelerle uyumlu modern ve en yeni tasarımlara sahip seramik ve ahşap ürünler tercih edildi. Beyazlatılmış meşe; açık gri meşe ve ceviz kaplamalar, beyaz; bej ve gri tonlarında seramikler ve Vitra’nın en modern ve yeni ürünleri ile bir araya getirildi.”

TASARIM 2 / ZAMAN ÖTESİ

“Hiçbir zaman değerini kaybetmeyen, her zaman zevkle kullanılan renkler ve detaylar kullanılarak tasarlandı. Ev genelinde kullanılan tüm malzemelerde birbiri ile uyumlu, modern anlamda klasik detaylar, renkler ve kaplamalar kullanıldı; banyo ve mutfaklarda, ev genelinde olduğu gibi her zaman güzelliği ve işlevselliği ile klasikleşen ürünler kullanıldı. Açık meşe; kiraz ve wenge kaplamalar; kemik; bej ve pastel tonlarında seramikler ve Vitra’nın klasikleşen modern ürünleri ile bir araya getirildi.”

TASARIM 3 / COUNTRY

“Ormanada’da doğa içinde yaşamı iç mekanlara taşıyan sıcak renkler ve country tarzı detaylar kullanılarak tasarlandı. Ev genelinde kullanılan tüm malzemelerde birbiri ile uyumlu, özel tasarım detaylar, renkler ve kaplamalar kullanıldı; banyo ve mutfaklarda da country tarzı yaşamı yansıtan seramik ve ahşap ürünler kullanıldı. Koyu fırçalı meşe; konyak meşe ve ceviz kaplamalar; kırık beyaz; bej ve toprak rengi tonlarında seramikler ve Vitra’nın country tarzı için özel tasalanmış ürünleri ile bir araya getirildi.”