Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

“Akıllı Ağaç Teknolojisi” Avrupa Kalite Ödülü’ne layık görüldü

Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden “Avrupa Birliği Kalite Ödülü” bu yıl Hollanda’nın Amsterdam kentinde düzenlenen zirvede sahiplerini buldu. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden 22 firmanın ödül aldığı zirvede, European Quality Academy tarafından AG HOLZMANN’a 2 ödül birden verildi. AG HOLZMANN tarafından geliştirilen “Akıllı Ağaç Teknolojisi” 2012 yılı  ’’Europe Quality Awards’’  Ödülü’ne layık görüldü.

 

“AG HOLZMANN İLE AHŞAP PENCERE YENİDEN YORUMLANDI”

AG HOLZMANN Türkiye Satış Direktörü A.Kadir YILDIZ; “SMARTWOOD konsepti ile ahşap pencere yeniden yorumlandı. Amerikan Meşe, Meranti, Iroko Amerikan Çamı gibi ağaç türlerinin özenle işlenerek dış cephe bölümüne zenginleştirilmiş polimer uygulaması yapılması ile üretilen en uzun ömürlü ağaç pencereyi Türkiye’de satışa sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Hedefimiz, ağacın doğal ve sağlıklı yapısının yanı sıra Smartwood sistemlerinin yalıtım performansı ile Türkiye’de ısı yalıtımı denilince akla AG HOLZMANN SMARTWOOD’un gelmesini sağlamaktır. Yapı sektörünün doğal ve sağlıklı yapısı nedeniyle ağaca olan ilgisi bizi çok memnun etmektedir. Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa Birliği Kalite Ödülü’nü almaktan ayrıca onur duyduğumuzu da belirtmek isterim.” açıklamasında bulundu.