Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Farklı ve göz alıcı mekanlar için NG Kütahya Seramik

Renkleri ve dokularıyla evlere farklı atmosferler kazandırmaya yardımcı olacak seramik karolarla mekanları zenginleştirebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini eklemeyi sürdüren NG Kütahya Seramik’in, doğayı tüm gerçekliğiyle dijital baskı tekniği kullanarak seramiğe taşıyan Origitile Koleksiyonu’ndaki Defne ve Prestige serileri mekanlara farklılık ve zarafet katıyor.

AKDENİZ SAHİLLERİNİN GÜZEL DOKUSU

NG Kütahya Seramik, Defne serisiyle Akdeniz sahillerinin güzel dokusunu mekanlara taşıyor. Yaşam alanlarının havasını baştan aşağı değiştirecek olan Defne serisi, 75 cm x 30 cm ölçüsüyle sıra dışılığı ve zarafeti bir arada sergiliyor. Bone, beyaz ve vizon renklere sahip seri, farklı tarzlara alternatifler sunuyor.

PRESTİJLİ MEKANLAR

Origitile Koleksiyonu’ndaki, 75 cm x 30 cm ebadındaki yeni Prestige serisi ise mekanlara göz alıcı bir stil kazandırıyor. Beyaz renkli dekoru ve fonuyla zarif çizgilere sahip olan seriyle etkileyici yaşam alanları yaratabilirsiniz.