Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Franke

PROJEDE KULLANILAN ÜRÜNLER

Franke Onda serisi eviyeler, Linear serisi ocaklar, Glass Linear serisi fırınlar ve Linfa davlumbazlar ile temizlik ustası FDWS 55 M S bulaşık makinesi mutfaklarda mükemmel uyum yaratılıyor. Yüksek kalitede paslanmaz çelik levhalardan üretilmiş 18/10 krom nikel içeriği ile sağlamlık konusunda ömür boyu garantiye sahip Franke Onda serisi eviyeler ONX 611 tek hazne damlalıklı ve ONX 651 bir buçuk hazne damlalıklı alternatifleri ile mutfaktaki tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Şık damlalık tasarımı ve kolay temizleme avantajı sağlayan pürüzsüz Inox yüzeyi ile Onda serisi eviyeler temizlik işlerini de daha kolay hale getiriyor.

Bu şıklığı tamamlayan FDH 604 4G XS E Linear serisi paslanmaz çelik ocaklar ise sahip olduğu teknik ayrıntılar ve ergonomisi ile göz dolduruyor. Linear ocakta bulunan “Emniyet Ventili” özelliği sayesinde rüzgar ya da taşma sonucu ateş söndüğünde otomatik olarak bu ventil devreye girerek 20 saniye içerisinde gazı kesiliyor ve ortam güvenliğini sağlanıyor. Ocakta bulunan “Entegre Otomatik Ateşleme” özelliği ise dışarıdan çakmak gibi yakıcılar kullanmadan ocağı düğmeden ateşlemeyi sağlıyor. Ayrıca düğme panelinde bulunan yükselti sayesinde taşmalarda düğme kirlenmesi engelleniyor. Tüm bu özellikleri ile Linear serisi ocaklar güvenlik unsurları ve fonksiyonelliği ile ayrıntıdan taviz vermiyor.

Linear ocakların en uyumlu ortağı, Glass Linear serisi GL 62 M XS fırın kendinizi profesyonel aşçı gibi hissetmenizi sağlayacak en büyük mutfak yardımcısı. Sahip olduğu fonksiyonel pişirme programları ile tüm pişirme tekniklerini ustalıkla kullanıp en iyi sonuçların alınmasına yardım ediyor. Kolay ayarlanabilen mekanik timer ve 58 lt geniş iç hacmi ile büyük kaplarda da rahatlıkla pişirim yapılabiliyor.

Fırında bulunan en zarif ayrıntılardan biri de Push Pull gömülebilir düğmeler. Bu düğmeler sayesinde hem estetik görünüm sağlanıyor hem de çocuklar için güvenlik unsuru oluşuyor. Fırın iç kısmındaki Ouick clean emaye iç paneller sayesinde ise fırın iç panelleri hızlı ve kolay temizleniyor.

Grubun en çalışkan üyelerinden FDWS 55 M S yarı ankastre bulaşık makinesi sahip olduğu fonksiyonel yıkama programları ile yıkanması zor kirli kaplarla başa çıkıyor. Süper yıkama, hassas yıkama gibi programlar ile farklı kap malzemeleri için özel yıkamalar gerçekleştiriliyor. Bulaşık makinesinin sahip olduğu en iddialı programlardan biride BİO programı. Bu program sayesinde organik deterjan kullanımına imkan sağlanıyor ve atık suyun çevreye zararları engelleniyor. Ayrıca A sınıfı enerji tüketimi ile de enerji tasarrufu sağlanıyor.

FDWS 55 M S bulaşık makinesinin başarı ile gerçekleştirdiği temizlik, mutfaklara nefes aldıran FDL 664 60 cm ve 90 cm genişliğine sahip FDL 964 ile devam ediyor. Yüksek emiş gücü sayesinde koku ve buhar davlumbaz tarafından profesyonel şekilde emilerek mutfak havası tazeliğini gün boyu koruyor. Baca bağlantısı yapılamayan durumlarda karbon filtre ile de kullanılan davlumbaz estetik tasarımı sayesinde de dikkat topluyor. FDL davlumbaz, Onda serisi eviye, Linear serisi ocak, Glass linear serisi fırın ve FDWS 55 M S bulaşık makinesine sahip mutfaklar Franke ile profesyonel yardımcılarına kavuşuyor.