Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

IF Tasarım Ödüllerine damgasını vurdu Electrolux

Beyaz eşya ve küçük ev aletleri pazarında dünyanın lider markalarından biri olan Electrolux, IF Tasarım Ödülleri’ne ambargo koydu ve 21 ödül kazandı. Dünyanın en önemli tasarım yarışmalarından biri olan IF Tasarım Ödülleri, 1953 yılından bu yana en prestijli markalara veriliyor. IF Ödülü alan markalar, bu başarıyı sadece duvarlarını süslemek için değil, aynı zamanda prestij ve markanın pazarlaması için kullanıyor.

Electrolux Tasarım Direktörü Henrik Otto, IF Ödülleri’nde Electrolux tasarım ekibinin büyük başarılara imza attığını belirterek, “Başvuruların her biri, tasarım kalitesi, kullanılan materyallerin seçimi, yenilik derecesi, çevresel etkisi, fonksiyonelliği, ergonomik yapısı, görselliği, güvenlik özellikleri, marka değeri ve evrensel tasarım açılarından değerlendirildi. 21 tane ödül bizi asla tatmin etmedi ve mükemmeliyet anlayışımız devam edecek. Tasarım ekibimiz müşterilerimize standartların üzerinde ürün deneyimi yaşatmaya odaklanmıştır” dedi.

IF Tasarım Ödülleri, Electrolux Inspiration, AEG Neue Collection ve Zanussi Quadro serilerinden 21 ürüne verildi. IF Tasarım Ödülleri’nde toplam 51 ülkeden 1920 katılımcı ve 4352 ürün yarıştı. Ödüller, 22 Şubat 2013 tarihinde Münih BMW World tesislerinde sahiplerini bulacak.