Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Metropole

Alman endüstriyel tasarım stüdyosu NOA, tasarım ve inovasyon arasında kalan ince çizgide, çağdaş ürün konseptleri ve tasarım çözümleri geliştiriyor. İnovatif bakış açısıyla birçok önemli tasarım ödülüne layık görülen NOA, ürün geliştirme yöntemlerini, pazarlama ve teknoloji araştırmalarını tasarım süreçlerine dahil etmeyi önemsiyor. NOA’nın ürünleri, yalın tasarım çözümü olmanın ötesinde, çağdaş pazarlama ihtiyaçları ve üretim teknolojilerine dair sordukları yeni sorulara da yanıt niteliğinde…

Seramik ağırlıklı ürünlerden oluşan Metropole serisi, özel yıkama hazneli klozetleri ve sıcak- soğuk suyu karıştıran sistemiyle, hijyen ve konforu bir arada sunuyor. Serideki monoblok lavabolar ise, mimarların talep ettiği görsel yalınlığı sunuyor; heykelsi duruşlarıyla, mekanın ruhunu ve mimari kimliğini biçimlendiriyor.

Serideki asma klozetler; gizli montaj özelliği sayesinde, tasarım şıklığı sunarken; girintisiz yüzeyiyle, temizlik kolaylığı sağlıyor. Yavaş kapanan klozet kapağı, çocuklar için güvenli ve sessiz kullanım imkanı sunuyor. Klozetin üzerindeki hazneye yerleştirilen ve yıkama suyuna karışabilen deterjan sayesinde, maksimum hijyen ve temizlik sağlanıyor.

Metropole serisi; armatür bantlı ve armatür bantsız lavabolar, farklı ebatlar, kompakt ve asimetrik kullanım imkanlarıyla farklı ihtiyaçlar için ürün çeşitliliği sunuyor. Seramik sifon kapağı opsiyonu, lavabo haznesinde metal süzgecin soğuk görüntüsünü gizleyerek, tasarım bütünlüğü sağlıyor. Gizli su taşma kanalı, güvenli kullanım sunarken, lavabo haznesi içindeki su taşma deliğinin kirli görüntüsünü de gizliyor. Ayak kullanımına gerek kalmadan estetik bir görünüm sunan lavabolar; engellilerin tekerlekli sandalyeyle kolayca yaklaşmasına izin vererek hayatı kolaylaştırıyor.