Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Seramiksan klasiği yeniden yorumladı

Seramiksan teknoloji ve tasarım harikası olarak nitelendirdiği ürünlerinden Titan ve Golden Koleksiyonu’nu kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Seramiksan tarafından geliştirilen ve çok özel bir üretim teknolojisi kullanılarak tüketicilerinin beğenisine sunulan Titan ve Golden kaplama dekorlar ile klasik varak anlayışı yeniden yorumlanarak modern zaman varakları yaratılıyor.

İHTİŞAM YÜZYILI

İhtişamın modern yorumu olan Seramiksan Titan ve Golden koleksiyonu parlaklığını yıllarca koruma özelliğine sahip. Titan ve Golden Koleksiyonu’nda yüzeye nüfus eden titanyum atomları yüzeyi sertleştirirken, yüzeyden temizlenmek amaçlı olarak silindiklerinde ise, ilk günkü parlaklığından hiçbir şey kaybetmiyor. Estetik görünümünün yanı sıra her türlü koşula dayanabilen Titan ve Golden yüzeyli karolar hem iç hem de dış hacimde ideal estetik yüzeylerin oluşturulmasında kullanılabiliyor. Klasiğin yeni yorumu ve modern zamanların varakları olan titan ve golden yüzeyler mekanlara modern yorumlu klasik bir ışıltı katıyor.