Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tasarım ve fonksiyonelliği teknoloji ile birleştirdi Geberit

Şık bir tasarım için karmaşık ve pahalı montajlara ihtiyaç olmadığını vurgulayan Monolith modülleri, gerekli tüm teknolojiyi, montajı kolay ve yaratıcılık için pek çok kapsamı birlikte sunan uygulanabilir bir tasarım konseptinin arkasında gizliyor. Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu estetik tasarım, kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan kompakt bir ürün olarak yerden tasarruf sağlayarak banyolardaki yerini alıyor. Geberit’in yeni ürünü Monolith’in montajı yapılırken binada yapısal bir değişime gerek duyulmuyor. Bu, hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük bir avantaj sağlıyor.

MONOLITH LAVABO MODÜLÜ KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİYOR

Geberit Monolith lavabo modülü, fonksiyonellik ile güçlü bir tasarım dilini birleştiriyor. Geberit lavabo modülü; yüksek kaliteli, az bakım gerektiren cam ve alüminyum malzemeden üretiliyor. Geberit sıhhi tesisat teknolojisine ve mevcut bağlantılara kolaylıkla adapte ediliyor. Banyoda ihtiyaç duyacağınız eşyalar için modülün üzerine ekstra çekmeceler dahil edilebiliyor. Depolama alanı olarak kullanabileceğiniz çekmeceler, banyonuzun dekorasyonuna uyumlu şık alternatifler yaratıyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak havlu askısı da eklenebiliyor.

SEÇKİN RENK ALTERNATİFİ

Geberit Monolith modülleri banyonuzu tasarlarken hayal bile edemeyeceğiniz imkanlar sunuyor. Banyolarda yenilik arayanlar için IF tasarım ödüllü Monolith, sunduğu siyah, beyaz ve toprak rengi alternatifleriyle göz doldurarak stil sahiplerine hitap ediyor. Minimalist çizgisi ile modern banyolar yaratan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle kullanıcılarının yaşam kalitesini yükseltiyor.