Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yaşam alanlarında yalınlık

Farklı tasarımıyla mekanlara yeni bir soluk getiren Meridian, yalın formuyla dekorasyonu tamamlarken mekanı beyaz ve kremin sadeliği ile aydınlatıyor. Işık şiddetini ayarlamaya yarayan 6 farklı dimmer seçeneği, termostat ve hareket dedektörleri ile enerji tasarrufu sağlayan Meridian aynı zamanda konfor beklentilerine de karşılık veriyor. İkili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı yatay ve dikey çerçeveleri de yelpazesinde bulunduruyor.

ÇOCUK KORUMALI PRİZLER

Çocukları elektrik kazalarından koruma konusunda üzerine düşen sorumluluğu da her zaman eksiksiz yerine getiren VİKO, çocuklarının her zaman güvende olduklarını bilmek isteyen anne ve babalara Meridian’la 2 farklı seçenekle yanıt veriyor. Çocuk korumalı topraklı priz ya da çocuk korumalı kapaklı topraklı priz ile MERIDIAN serisi güvenliği, tasarruf ve konforla birlikte sunuyor.

SIVA ÜSTÜ ÇÖZÜMLER İÇİN DE MERIDIAN

Sıva üstü uygulama tercihleri için sıva üstü kasalarla uyumlu MERIDIAN serisinde tüm ürünler sıva üstü kasalarla birlikte de kullanılabiliyor.