Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

20. yaşını kutlayan 2M Kablo “Wın Fuarı’nda”

Kablo sektöründeki başarılı duruşunu ve tecrübesini, 21 – 24 Mart 2013 tarihleri arasında Tüyap’ta gerçekleşecek WIN Fuarı’na katılarak paylaşacak olan 2M Kablo; endüstrinin kalbinin attığı ve sektörel açıdan önemli bir yere sahip olan bu fuarda, kendine prestijli bir yer ediniyor.

1993 yılında kablo sektörüne adım atan 2M Kablo; ses, görüntü, veri iletişim, kontrol ve kumanda, gemi ve yat kabloları gibi geniş ürün gamıyla; sektörün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Lookab, 2MKab ve Firekab markalarıyla hizmet veren 2M Kablo; 52 milyon metrelik yıllık kablo üretim kapasitesiyle de dikkat çekiyor. İstanbul’daki Perpa Ticaret Merkezi’nde Yurtiçi Satış Merkezi, Ankara’da Satış Ofisi, Antalya, Adana, Bursa ve İzmir’de Bölge Müdürlükleri olan 2M Kablo’nun, ayrıca Moskova’da, 2005 yılından itibaren bir satış ofisi ve deposu bulunuyor. Üretiminin %40’ını ihraç eden 2M Kablo, 2016 yılında, Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasına girme hedefiyle, gelecek yıllarda da sektörde bulunmak istediği yer konusunda ipuçları veriyor.

Kriz ortamlarında dahi yatırımlarını sürdüren 2M Kablo, bilimsel yöntemler ile hedefine ulaşmak için güçlü altyapısını, stratejik yönetim planı ve marka imaj çalışmalarıyla da destekleyerek gelişimini sürdürüyor.