Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İncek Life İncek Life örnek daireleri

Geliştirdiği projeler ile bulunduğu bölgelere değer katan Sinpaş GYO tarafından, 150 dönüm arazi üzerinde yüzde 70’i yeşil alan ve su olmak üzere projelendirilen İncek Life’ta konut satışları devam ediyor. Ankara’nın havasını değiştiren İncek Life’ın 3+1 ve 4+1 seçenekli örnek evleri Dekor’S tarafından kendi tasarımı olan birçok ürün ile birlikte; Vanucci, Smeg, Paşabahçe gibi markaların ürünleri ile özenle hazırlandı.

MODERN DOKUNUŞLAR ROMANTİK TASARIMLAR

Temalı konut projelerinin Ankara’daki ilk örneği olarak Sinpaş GYO tarafından tasarlanan İncek Life’ta 3+1 Leylak Evleri yeni bebek sahibi ve bir çocuklu aile için modern çizgilerle tasarlandı. Modern çizgiler, sıcak renk tonlar, kadife kumaşlar, bakır-altın metalin parlak etkisi ile birleştirilen ve iki çocuklu bir ailenin keyifle yaşayabileceği evin tasarımında, şeffaflık ve rahatlık hissi dekorasyona tamamen yansıtıldı. 164 metrekarelik örnek dairenin salonunda kullanılan sezonun trend rengi mürdüm ve pudra, modernliğe vurgu yaparken evin enerjisini de yükseltiyor.

İncek Life’ın ikinci örnek evi ise sade bir lüksü temsil eden 4+1 Lale Konaklarından seçildi. Dört kişilik bir aile için tasarlanan evin; en romantik köşesi ebeveyn yatak odası, en tarz köşesi genç erkek, en sevimli köşesi ise genç kız odası oldu. 198 metrekare büyüklüğündeki örnek ev dört kişilik bir aile için tasarlandı. Örnek evde bej, vizon gibi renkler sadelik ve doğallığa vurgu yaparken, mürdüm rengi özellikle salona canlılık katan bir detay olarak dikkat çekiyor.

Klasik tarzda parlak mermer yüzeyler, ayna ve paslanmaz detay çözümleriyle desteklenerek ışıltılı bir etki yakalanan tasarımda, evin tüm dekorasyonunda kalitesi ve zarafetiyle büyük beğeni toplayan markalar kullanıldı. Süslemelerde yer alan aynalar, mekana ışıltı ve derinlik katarken, balkonları göle ve yemyeşil doğaya bakan Lale Konakları sakinlerine, dengeli ve huzurlu bir sükûnetin anahtarını sunuyor.