Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Klasik zarafet

Modanın kısa zamanlı dinamiklerine bağlı kalmadan, çığır açan estetiklerini koruyan klasik tasarımların önemli bir yer tuttuğu günümüzde, HannaHome’un temsilcisi olduğu duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch, klasik zamanların güzelliğinden ilham alarak tasarladığı Trianon 2015 koleksiyonu ile geçmişin zarafetini yaşam alanlarına taşıyor. Rafine bir zarafetten ödün vermeden görkemli, zengin mekanlar yaratmak ve küçük dokunuşlarla mekanlara asalet kazandırmak isteyenler için tasarlanan koleksiyon, klasik dekorasyon stilinin ideal bir tamamlayıcısı niteliğinde.

Klasik zamanların vazgeçilmezi olan damask desenlerin, altın ve inci efektleri ile sunulduğu koleksiyonda, aynı zamanda tek başına da kullanılabilecek büyük ölçekli bezemelerden oluşan, kumaş sonlandırma dokusu ile dikkat çeken çizgili kombin kağıtları da mevcut. Renk paletinden teatral zengin kırmızı, siyah, yeşil, lacivert, mavi-gri, somon ve krem tonlarının ağırlıkla kullanıldığı Trianon 2015 koleksiyonunda yer alan duvar kağıtları, mekanlara ihtişamı getirirken, asil duruşunun ötesinde sımsıcak ortamlar vaad ediyor.