Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Titanyum çinko’nun en pratik hali

Çinko, bakır ve titanyumdan oluşan %99,995 saflıkta bir çinko alaşımı olan RHEINZINK tasarıma özgü sunduğu pek çok farklı sistem ile hem geleneksel hem de modern mimari yapılara uygunluk gösteriyor.

Titanyumlu çinko cephe kaplamalarında yeni bir sistem olan RHEINZINK-SP-Line, kanıtlanmış RHEINZINK-cephe sistemlerini tamamlıyor ve yüksek kalitesi ile ahşap, taş ve sentetik yapı malzemelerine ekonomik bir alternatif sunuyor.

Standart bir panelden ve fabrikada profillendirilmiş bağlantı elemanlarından oluşan sistem, cephe yapısına bağlı olarak çeşitli tasarımlara olanak sağlamakla birlikte hem yatay hem de dikey olarak monte edilebiliyor. Montaj sırasında paneller, birbiri üzerine yerleştiriliyor ve kendinden delici vidalar ile sabitleniyor. Sistemin gerçekleşmesi “ekle ve gizle” prensibine dayanmakta olup her bir üst panelin eklenmesi ile alt sıradaki panele ait bağlantı elemanlarının gizlenmesi sağlanıyor.

Uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, yanmaz – paslanmaz oluşu, ısıya dayanıklılığı, estetik değerleri ve çevre dostu olması sebebiyle RHEINZINK geleceğin malzemesi olarak nitelendiriliyor.