Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yeniliklere açılan kapılar

Kapı sistemlerine yeni bir anlayış ve boyut getiren Dorpan ürünleri, modern çizgilere sahip tasarımları, özenle seçilmiş üstün nitelikli hammaddesi ile ev ve iş yerleri için dekoratif çözümler sunuyor.

Tasarım, teknoloji ve estetiğin mükemmel uyumu ile üretilen Dorpan kapı panelleri, geniş ürün yelpazesi, zengin renk ve model çeşitliliği ile yaşam alanını daha modern ve şık bir görüntüye kavuştururken uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor.

Katlanılabilir kapı panelleri ile alan sorunu yaşanan mekanlarda ve oda bölmelerinde pratik ve şık çözümler sunan Dorpan ürünleri, fazla ışığa ihtiyaç duyulan alanlar için cam uygulama yapılabilme özelliğiyle de ihtiyaçlara fazlasıyla cevap veriyor.