Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Baharda farklı dokular Lineadecor

Lineadecor’un yenilikçi tasarım anlayışıyla hazırlanan Dora modeli dokulu yüzeyi ile görsel bir zenginliğe sahip. Dora’nın enine dokulu özel yüzeyi, mutfaklara hareket getirirken, yatay ve düşey çizgilerde yarattığı dengeli görünümle farklı bir şıklık ortaya koyuyor. Yay formunda ergonomik kulplarının yanında entegre kulp seçeneği de bulunan model, her mutfakta farklı ve kişiye özel bir görünüm yaratacak zenginlikte.

Dora’nın düz renklerde daha da öne çıkan yüzey dokusu, ahşap desenlerde doğal kaplama dokusuna hoş bir gönderme yapıyor. Üstelik özel yüzeyi, estetiğiyle olduğu kadar dayanıklılığıyla da tercih sebebi.

Lineadecor Mutfak Uzmanları tarafından verilen ücretsiz projelendirme hizmeti ile mutfak tasarımları “kişiye özel” olarak geliştiriliyor. Lineadecor mutfak sahibi olanlar, ürünü kendilerine tanıtan, ihtiyaç ve beklentilerine uygun tasarımı ortaya koyan, sipariş teslimine kadar her aşamaya rehberlik eden mutfak uzmanları tarafından aldıkları bu hizmetin ayrıcalıklarını yaşıyor.

Üstelik bahara özel kampanya avantajları ve iki yıllık garanti güvencesi ile mutfağında Lineadecor kalitesini yaşamak isteyenlere bugünlerde çok cazip fırsatlar sunuluyor.