Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Brilliant serisi ile doğal şıklık Seramiksan

‘İyi tasarım herkesin hakkı’ anlayışıyla ev dekorasyonunda fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan Seramiksan, doğadan aldığı ilhamı yaşam alanlarına yansıtmaya devam ediyor. Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Seramiksan, dekorasyonda elit bir şıklık arayanlar için Brilliant serisini sunuyor.

Seramiksan doğadan aldığı ilhamı tüm detaylarıyla Brilliant karoların yüzeyine yansıtıyor. Full Lappato (parlak), Lappato (yarı parlak) ve Naturel (mat) olarak üretilen Brilliant Serisi eşsiz dokusuyla mekanlara hayat veriyor. Yer ve duvar karosu olarak kullanılan Brilliant serisinin kemik, bej, gri, kahve ve antrasit renk seçenekleri bulunuyor. Brilliant serisi doğal dokusuyla şıklığı evine taşımak isteyenlerin tercihi oluyor.

Banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerin yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen Brilliant serisi yer ve duvar karolarının, 30×60 ve 60×60 olarak farklı ebat seçenekleri bulunuyor.