Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bürotime

Çalışma hayatını kolaylaştırma, işin önündeki engelleri ortadan kaldırma, işyerinde verimi artırma ve çekici ofis mobilyaları üretme vizyonuyla ilerleyen Bürotime güvenilir, tasarımda öncü, çok-işlevli, insan sağlığına duyarlı, ergonomik ve çevreci ürünleriyle sektör liderliğini koruyor.

OFİSLERE ‘NAR’ NEŞESİ

Günün büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofisleri dekore etmek ve sıkıcılıktan kurtarmak basit çözümlerle mümkün. Turuncu, kırmızı, bordo, mor, açık mavi, parliament mavi, fıstık yeşili, koyu yeşil, krem, kahverengi, antrasit ve siyah olmak üzere 12 renk çeşidiyle tüketicilerin beğenisine sunulan Bürotime’ın renkli puf koleksiyonu Nar, ofisinde renklerin enerjisini hissetmek isteyenlere mükemmel bekleme alanları oluşturuyor. Kullanım kolaylığı ve hafifliğiyle dikkat çeken Nar’lar çalışma ortamlarına canlılık katıyor.