Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğa kadar renkli ve gerçek

Ege Seramik’in Spring 2013 koleksiyonunda, tam parlak ve mermer desenli Panorama, Babylon, Lapis, Pegasus, Monaco ve Vavin serileri ilgiyi üzerine çekecek zemin ürünlerinin başında geliyor. Doğallığın ve şıklığın buluştuğu yeni koleksiyonda mermer desenli ürünlerin yanı sıra rölyef dokulu eskitme ahşap ürünler Country ve Fossilwood da yer alıyor.

Ege Seramik’in yeni koleksiyonunda rölyef dokulu ürünler Aura, Adriana, Synergy ve Alcor serileri ile mekanlara hareket kazandırıyor. Aynı zamanda, rölyef dokulu ürün grubunda ideal mekanlar yaratmak için dekor ve düz fonların yanı sıra yer ve duvar karoları da mevcut.

Dijital baskı teknolojisi ile üretilen mermer desenli 33×99 cm ebadındaki ürünlerde ise Everest serisine ait sütun görünümündeki Artemis rölyef, koleksiyonda dikkat çekerken aynı zamanda serinin klasik etkisini de arttırıyor. Ayrıca, 25×75 cm ebadındaki ürünler, Albis serisine eklenen yeni altın ve platin efektli dekorlar ile öne çıkıyor.