Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğal ahşap zeminler Şerifoğlu Parke

Türkiye’yi lamine parke ile ilk kez tanıştıran Şerifoğlu, hem sektöründeki ilk üretici olmanın hem de uluslararası düzeyde üretim yapıyor olmanın bilinci ile önceliği olan kalite anlayışı ilkesini benimsiyor. Marka güvenilirliği, ürün kalitesi, ürün kullanım ömrü, sunduğu alternatifli çözüm önerileri ve hizmet kalitesi ile güvenilir bir marka profili çiziyor. 1967 yılında masif parke ile başlayan üretim yolculuğuna, lamine parke ile devam ediyor. Malzeme seçiminden başlayarak, üretimin her aşamasında kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Şerifoğlu, sektördeki konumunu koruyabilmek adına teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor.

MEŞE SERİSİNDEN YEPYENİ ÖZGÜN TONLAR

Şerifoğlu Parke tarafından tasarlanan renklendirilmiş meşe serisi, yüzeyinde uygulanan yeni renk ve doku alternatifleri ile yaşam alanlarına zamansız ve modern detaylar kazandırıyor. Geniş ürün yelpazesine her geçen gün yeni çeşitler eklemeyi sürdürerek, farklı alternatifler sunmaya devam ediyor.

YENİ BİR YATIRIM: KONTRPLAKLI LAMİNE PARKE

Şerifoğlu 2 katlı ve 3 katlı lamine parke üretimine, yeni teknolojik yatırımı sayesinde sektörde öne çıkan kontrplaklı ürünleri de ekleyerek devam ediyor. Kontrplaklı ürünlerini, farklı ebat, doku ve renk çalışmaları ile müşterilerin beğenisine sunuyor. Özellikle yerden ısıtmalı mekânlardaki kullanım rahatlığı, yapıştırma sistem montaja uygunluğu tüketicinin kontrplaklı ürün tercih etmesindeki sebepleri oluşturuyor.

YENİ EBATLAR İLE TANIŞIN

Şerifoğlu üretiminde, farklı ebatlara ve ihtiyaçlara cevap verebilen 3 katlı, 2 katlı ve kontrplaklı, natürel birçok ağaç çeşidi ve farklı renk uygulamaları ile tasarlanmış alternatifler bulunuyor. Koleksiyonuna yeni eklenen, genişlikleriyle ön plana çıkan farklı ebatlar ise lamine parkelerin şıklığına artı değer katıyor. Zengin renk ve farklı yüzey formları ile doğal ahşabın en gerçekçi şekilde yansıtıldığı yeni boyutlardaki lamine parkeler; genişlikleri ile dikkati çekerken, Şerifoğlu güvencesini de beraberinde getiriyor.