Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dünyanın en beğenilen kimya şirketi: Basf

Dünyanın lider kimya şirketi BASF, iş dünyasının prestijli yayınları arasında yer alan Fortune Dergisi tarafından “Dünyanın En Beğenilen Kimya Şirketi” seçildi. BASF, aynı ankette geçen sene ikinci sırada yer almıştı.

“Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratma” hedefi doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren BASF; insana, doğaya ve çevreye katkı sağlayan hammaddeler geliştirerek kimya sektöründe fark yaratıyor. Yapı kimyasallarından plastiklere, bitki koruma ürünlerinden petrol ve doğalgaza kadar geniş bir yelpazede hammadde üretimi gerçekleştiren BASF, Ar-Ge alanında hayata geçirdiği yatırımlarla da sürdürülebilirlik bilincinin yerleşmesi ve toplumlar tarafından benimsenmesi için çalışıyor.