Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hemel

Hemel’in ahşap sektörüne sunduğu; tüm dış cephe ahşap elemanlarının çürümeye karşı korunmasında ve tarihi ahşap binaların restorasyonunda kullanılmak üzere ABD ve Avrupa’da yürürlüğe giren standartlara uygun olarak üretilen ve ahşapların korunmasında ilk basamağı oluşturan, çürümeyi önleyerek uzun yıllar kullanıcıya hizmet ömrü sunan Tanalith E emprenye maddesi, yetkili tesislerde ahşaba uygulanıyor. Nefes alan su ve solvent bazlı dış cephe ahşap boyası Hickson Decor, uzun yıllardır güvenle kullanılıyor ve ahşaplarınıza estetik çözümler sunuyor. Hemel Tik Yağı, Hemel Deck Stain ve Hemel Deck Cleaner’dan oluşan ahşap bakım ürünleri, Hemel Panel Door Paint ve parke cilası ürün gruplarıyla; doğramadan, parkeye, cephe kaplamasına, balkon korkuluğundan, dış cephe ahşap elemanlarına, tüm bahçe ve çevre düzenleme elemanları ile bahçe mobilyalarının korunması ve boyanmasında her türlü ihtiyaca cevap veriliyor. İnsan sağlığının ve çevrenin korunması adına, su bazlı ürünlerin üretimine ve satışına ağırlık veren Hemel, Ar-Ge faaliyetlerine de bu doğrultuda devam ediyor.

YANGIN GECİKTİRİCİ AHŞAP CİLA SİSTEMLERİ

Hemel, yaptığı çalışmalar sonucunda, ahşap pazarının hizmetine Sayerlack yangın geciktirici cila sistemlerini de sunmuş durumdadır. Türkiye’nin önemli kurumları, oteller ve AVM’lerinde kullanılan yangın geciktirici ahşap cila sistemleri; insanların olası bir yangın esnasında bulundukları alanı zamanında terk edebilmelerini sağlıyor. Hemel bu noktada, yalnızca ahşapların güzelliği açısından değil, aynı zamanda insanların can güvenliği açısından da öncülük ediyor ve uluslararası yönetmeliklerin takibi için yol gösterici rolünü üstleniyor.