Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kale A’ Design Awards’da 4 ödül birden aldı

3056 tasarımın yarıştığı ödül sisteminde; Beyaz Saray banyo mobilyası koleksiyonu ile yarışmadaki en yüksek ödül olan “A` Design Platinium Award”, Saraylı bütünsel banyo koleksiyonu ile “A’ Design Silver Award” ödüllerinin sahibi olan Kale, Stone & More doğaltaş koleksiyonu ile “A’ Design Golden Award” ve Nordic bütünsel banyo koleksiyonu ile de “A’Design Award” ödüllerini almaya hak kazandı.

“ÖZGÜN TASARIM ANLAYIŞIMIZLA ULUSLARARASI ÖDÜLLER ALIYORUZ”

Kale Grubu Tasarım ve İnovasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sertaç Ersayın, A’ Design Awards’da 4 tasarım ödülü birden alan Kale’nin, uluslararası alanda önemli bir başarıya daha imza attığını dile getirirken, aldıkları ödüllerin tasarım grubunu daha da yenilikçi ve özgün ürünler tasarlamak için motive ettiğini, çalışmalarına bu çerçevede devam edeceklerini belirtti.

Kale’nin, dünyanın en prestijli ve köklü tasarım ödüllerinden iF Product Design Award 2013’te de 2 ödül birden aldığını vurgulayan Sertaç Ersayın, “Yakın dönemde EDIDA’da (Elle Decoration International Design Awards) ‘Duvar Kaplamaları’ kategorisinin birincisi olarak, önemli bir ödüle daha sahip olduk. Tüm bunlara ek olarak Kale Grubu, firmaların tasarım alanındaki yönetim stratejilerini ve tasarıma bakış açılarını değerlendiren Design Management Europe tarafından (DME) onur ödülüne layık görüldü. Yenilikçi yaklaşımla sürdürdüğümüz ve çok yakın dönemde aldığımız birçok uluslararası ödül ile, bu alanda oluşturduğumuz stratejide emin adımlar ile ilerlediğimizi bir kez daha kanıtladığımızı düşünüyorum” dedi.