Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Lineadecor

GAYRİMENKUL PROJELERİNDE DE LINEADECOR TERCİH EDİLİYOR

Lineadecor, perakende satışlarında olan başarılarını gayrimenkul projelerinde de göstererek, sektördeki liderliğini korumaya devam ediyor. Birçok büyük projeye imza atan Lineadecor, aranılan ve tercih edilen en iyi marka olma özelliğini sürdürüyor.

Lineadecor marka mutfak kullanılan başlıca projeler arasında; İstanbul’da GAP Şehrizar Konakları, Ağaoğlu Andromeda Plus Ataşehir, Ağaoğlu My Home Maslak, Çengelköy’de Mesa Projesi, Akbatı Residence, Ağaoğlu My City Bahçelievler, Ağaoğlu My World Europe Ayazma, Ağaoğlu My Towerland B-C-D Blok Ataşehir, Palladium Residence, Ant Yapı Antrium, İhlas Bizim Evler 1, İhlas Bizim Evler 2, İhlas Bizim Evler 3, İhlas Bizim Evler 4, İhlas Marmara Evleri 3, Sur Yapı Dorapark, Sur Yapı Metrogarden, Aydınlı Solarkent, Pelican Hill Residence, Aktürk Rapsodi, Eston Şehir, Dekar Asmalıevler, Mesa Nurol Bahçeşehir Evleri, Mesa İş GYO Çınarlı Bahçe Tuzla, Kiptaş Topkapı Merkez Evleri-1 ve Levent Loft-1 bulunuyor. Ankara’da Parkoran Konutları, Atlantis City Konutları ve MNT Bahçe’n Eryaman Konutları yer alıyor.

LINEADECOR YURT DIŞINDA DA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Lineadecor, yurt dışında ise 10 ülkede 13 satış noktasında faaliyet gösteriyor. ABD ile ticaretlerini 2013’te artırmayı beklediklerini söyleyen Ecemiş “2012 senesinde New York şehrinde başta Marriot Residence Inn olmak üzere prestijli projelerde yer aldık, ürünlerimiz çok beğenildi, talepten çok memnunuz” seklinde konuştu.Lineadecor ABD dışında Azerbaycan, Ermenistan, Irak, İsrail, İran, Umman, Kırgızistan, Kıbrıs ve Kenya’da yer alıyor. 

LINEADECOR’DA ARAŞTIRMA VE ÜRÜN GELİŞTİRME

Lineadecor mutfak sahibi olmak isteyenlerin yaşam tarzlarına uygun, hayatlarını kolaylaştıracak keyifli bir mutfak mekanı yaratmak öncelikli hedefiyle her yaşam tarzının, bir çok farklı sosyal profilin beğeni ve ihtiyaçlarına çözüm oluşturabilecek ürün çeşitliliğine ve zenginliğine sahip bir marka.

25 modeli, 350 civarında farklı kapak alternatifi ile ürün çeşitliliği ve malzemesi konusunda iddialı.

Parlak cam, mat cam, farklı lake türleri, cilalı ahşap kaplamalar, akrilik, dokulu, düz, post forming laminatlar, dekor ve desenleri Lineadecor’a özel tasarlanmış melamin yüzeyler ile kullanıcının beğeni ve ihtiyaçlarını karşılayan doğru çözümler üretirken mutfak mobilyasında dünya trendlerini de yakından takip ediyor.

Lineadecor mutfak modüllerini oluştururken mekanizma ve aksesuar alanında dünyanın ileri gelen markalarıyla çözüm ortağı olarak çalışıyor. Köşe, boy ve alt dolap kiler çözümleri, iç çekmece ve tel sepetler, katlanır düşey açılan üst dolaplar, elektrikli dokunmatik açılan kapaklar, tezgah üzerine yerleştirililebilen paslanmaz çelik aksesuarlar gibi mutfakta çalışmayı kolay ve keyifli hale getirebilecek bir çok mekanizma ve aksesuarı seçme imkanı sunuyor.

Bunun yanı sıra daha geniş ve akıllı alanlar için derinliği artırılmış çekmece ve dolaplarla lineadecor mutfaklarda daha çok depolama yapılabiliyor. 75cm derinliğindeki tezgahlar, düzenli ve geniş çalışma alanıyla kullanım kolaylığı yaşatırken tavana kadar yükselebilen boy dolaplar ile dar alanlarda sınırları zorlamak mümkün olabiliyor.

Türkiye’de sektöründe marka olarak lider olmanın en önemli ölçülerinden birisi olarak Lineadecor’da herkesin hayatında yer alacak bir mutfak modeli mevcut. Ürün geliştirme ve araştırma geliştirme çalışmaları bu anlayışla dinamik bir süreç içinde sürekli olarak yatırım yapılarak devam ettiriliyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANKETLERİ

Lineadecor , tüm mağazalarındaki hizmet kalitesini bağımsız bir firma tarafından tüm müşterilere yapılan ‘Müşteri Memnuniyeti  Anketleri’ ile ölçümlüyor. Müşteri memnuniyetini en önemli hedeflerinin başında gösteren Lineadecor Genel Müdürü Ercan Ecemiş “Sadece üründe öncü olmak, yani yenilikçi ürünü yüksek kalitede sunmak değil, hizmet kalitesi de çok önemli, mutfaklarımızı ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj hizmetiyle müşterilerimize sunuyoruz” diyor.

LINEADECOR MUTFAK UZMANLARI

Lineadecor’da ücretsiz projelendirme hizmeti ‘Lineadecor Mutfak Tasarım Uzmanları’ tarafından veriliyor. Lineadecor mağazalarında görev yapan uzmanlar, kendi formasyonlarına ek olarak  mutfak tasarımından satış tekniklerine, yeni trendlerden ürün ve malzeme bilgisine kadar pek çok konuyu içeren uzun bir eğitim sürecinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlıyor.

Lineadecor  ideal bir mutfak için gereken her adımda, istenen kaliteye ulaşmak üzere insan faktörü ve başarılı bir ekip çalışmasının önemini biliyor. Bu bilinçle kurulduğu günden bu yana insan kaynağına, bilgiye, deneyime ve yaratıcılığa gereken önemi vererek personelinin daima gelişim içinde olmasını sağlıyor. Lineadecor mutfak sahibi olanlar, ürünü kendilerine tanıtan, ihtiyaç ve beklentilerine uygun tasarımı ortaya koyan, sipariş teslimine kadar her aşamaya rehberlik eden mutfak uzmanları tarafından aldıkları bu hizmetin ayrıcalıklarını yaşıyor.

LINEADECORFİNANS İLE UYGUN ÖDEME KOŞULLARI

Lineadecor, mutfak sektöründe bir ilke imza atarak, ödemesi ve vadesi esnek bir kredi sistemiyle mutfak almayı daha da kolaylaştırıyor. LineadecorFinans sistemi ile kefilsiz ve 20 dakika gibi kısa bir sürede kredi alarak ayda sadece 99 TL’ye bir Lineadecor mutfağına sahip olunabiliyor.

Kuruluş: 1991

Şirket: Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş.

Fabrika: 30.000 m² / GEBZE

Şatış Ağı: Yurt içinde 60, Yurt dışında 10 ülkede 13 nokta

Motto: Lineadecor, tasarımlarında modüler mutfağın olanaklarını genişletip, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmeyi,

mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmeyi öncelik olarak ele alıyor ve bu doğrultuda

ürün gamındaki çeşitliliği her geçen gün artırıyor.