Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Neogölpark İstanbul Evleri Farklı yaşam tarzları birarada

Neo Vista, Neo Çarşı, Neo Garden, Neo Park, Neo Studio, Neo Yaşam gibi başarılı projelere imza atan Neo Yapı, inşaattan mimariye, statik dizaydan pazarlamaya kadar 45 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile sektöre katkı sağlıyor.

Neo Yapı, Kemerburgaz ve Göktürk’deki başarılı projelerinden sonra “Kanal İstanbul” ile ses getiren ve yatırımcıların gözdesi olan Arnavutköy’ün Bolluca bölgesinde hayata geçirdiği, doğa içinde sağlıklı ve huzurlu yaşamın adresi NeoGölpark İstanbul Evleri ile her geçen gün daha da çok değerlenen bir gayrimenkul projesine imza attı. Bölgenin en büyük yatay projesi olma özelliğine de sahip olan NeoGölpark İstanbul Evleri’nde 3 mahalle tamamlandı ve yaşam başladı. 6 mahalle olarak planlanan NeoGölpark İstanbul Evleri’nin gayrimenkul sektöründeki yatırım değerinin yanı sıra en büyük özelliklerinden biri de ev sahiplerinin yaşam standartlarını yükselten teknik donanım ve kalite anlayışı…

Her mahallenin, farklı yaşam tarzlarına göre kurgulandığı NeoGölpark İstanbul Evleri, dünyanın en büyük havaalanı olarak planlanan yeni havaalanına, 3. köprüye ve Kanal İstanbul ile beraber bölgede yapılanacak iş merkezlerine olan mesafesi ile de oldukça cazip…

Evleri “home office” olarak da kurgulayabilen özel yaklaşımların yanı sıra yaşamınızı maksimumda kolaylaştıracak sosyal tesisleri ile beraber, şehrin trafiğinden ve gürültüsünden uzak ama şehrin konforunu da kendi içinde sunan NeoGölpark İstanbul Evleri, mutlu olacağı yeni evi arayanların ve her geçen gün değer kazanacak bir yatırım bulmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.