Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Park Yaşam Mavişehir projesinde Dendro imzası

TERCİH EDİLME NEDENİ

Dendro, Aspen’in iç mimari sektöründeki 24 yıllık tecrübesini, tüketicileri ile buluşturmak için 2006 yılında kurduğu lamine parke üretim, satış ve pazarlamasını gerçekleştiren bir şirkettir. Aspen’den aldığı titiz ve profesyonel iş yapma ahlakı, Dendro’yu kısa sürede sektörün öncü kuruluşlarından biri yapmıştır. Dendro şu anda, Düzce’de bulunan 60 bin metrekare açık ve 12 bin metrekare kapalı alanda, Avrupa standartlarında E1 kalitesinde, Türkiye’deki en modern teknolojinin kullanıldığı parke üretim tesislerinde; Sapelli, İroko, Merbau, Amerikan Ceviz ile renklendirilmiş Meşe lamine parkeleri üretimini gerçekleştirmektedir.

Gerçek kaliteyi ve gerçek güzelliği arayanların tercihi olan Dendro, doğanın özenle yetiştirdiği ağaçları aynı özenle mekanlara taşıyor. Gerçek ahşabın güzelliğini ve kalitesini doya doya yaşamamızı sağlıyor. Doğanın güzelliğini üzerinde taşıyan Dendro ürünleri; adeta evlerin, projelerin bir parçası oluveriyor. Modern ve dinamik bir yaşam alanı yaratıyor. Dendro’nun Düzce’de yer alan üretim tesisi, ihtiyaçlara kısa sürede cevap verebilecek düzeyde modern. Hizmet kalitesini artırmak için kurulan bu tesis yapılan yatırımların sadece bir kısmı. Dendro yıllara yayılan sektör tecrübesi ve ileri görüşü sayesinde, beklentilerinize uygun yeni ürünler ve yeni çözümler de sunabiliyor. Yeniliği hep bir adım öne taşıyan Dendro, çıtanızı daima yukarıda tutmanızı sağlıyor. Üretimindeki özeni aynı şekilde uygulamada da gösteren Dendro, eğitimli ve uzman çalışanları sayesinde uygulama alanı ne olursa olsun mükemmel sonucu garanti ediyor. Gösterdiği başarılı hizmet ve sunduğu kaliteli ürünler, Park Yaşam Mavişehir’in ikinci etabında da Dendro’nun tercih edilmesini sağladı.

KULLANILAN ÜRÜNLER

Pek çok dekorasyon fikrine uyum sağlaması nedeniyle projede Meşe grubu ürünlerin kullanılması uygun bulunmuştur. Dendro’nun lamine parkede sunduğu geniş renk ve doku alternatiflerinin yanı sıra uzman kadrosu ve Ar-Ge desteğiyle isteğe bağlı yeni renkler üretebilmesi proje için avantaj olmuş; bunun üzerine meşe türevleri üzerinden gidilmiştir. Dendro Ar-Ge ekibinin Bona firmasıyla yaptığı ürün geliştirme çalışmaları sayesinde proje için özel bir renk çalışılmıştır. Böylece projenin ruhunu yansıtan özel meşe lamine ürünleri elde edilip, kullanılmıştır.

NEDEN LAMİNE PARKE?

Lamine doğal ve sağlıklı oluşunun yanında her türlü dekorasyona uyumlu, yüksek frekanslı sesleri yutarak mekana akustik destek sağlayan eşsiz dekorasyon ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Ahşabın verdiği sıcaklık hissini mekanlara taşımanın en estetik yönü olan lamine parkeler, uzun ömürlü yapısıyla da tercih nedeni… Ayrıca ahşap, vücudumuzda bulunan negatif enerjiyi ve stresi çıplak ayakla toprağa basmışçasına vücudumuzdan transfer ederek rahatlamamızı sağlıyor. Bu özellikleri gerçek ahşabın, dekorasyonu görsel anlamda desteklemesinin yanında sağlığımız açısından da ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.